Naše služby

Kromě návrhu a implementace informačních systémů a aplikací a integrace technologií nabízí naše společnost i řadu dalších služeb z oblasti výpočetní techniky jako jsou počítačová grafika, návrh a implementace webů a webových aplikací, správy serverů a sítí, výstavby serverových polí a osobních počítačů a další. Jsme tak schopni zajistit komplexní služby pro vaši společnost.

Kontakt

Návrh a implementace informačních systémů

Pokud chcete vytvořit informační systém na míru, provedeme podrobnou analýzu, návrh a implementaci vašeho informačního systému. V rámci technické podpory k našim produktům se postaráme o hladký chod během celého životního cyklu informačního systému.

Integrace software a technologií

Zajistíme propojení několika autonomních informačních zdrojů do jediného systému. Nemusíte tak dohledávat data a údaje z několika zdrojů, ale máte je k dispozici přehledně na jednom místě. Rovněž pro vás připravíme software pro integraci speciálního hardware jako jsou IP kamery, ovládání strojů a zařízení, měření teplot, monitorování prostředí nebo vzdálené ovládání techniky.

Návrh a správa databází

Pokud potřebujete pracovat s velkým množstvím dat, zajistíme jejich efektivní ukládání, zálohování a optimalizujeme databázový server tak, aby vyhovoval vašim požadavkům a potřebám.

Technická podpora 24/7

Kritické aplikace pod trvalým dohledem s maximální dostupností

Moderní technologie

Držíme krok s dobou a rychlým vývojem informačních technologií

Správa serverů

V rámci technické podpory k informačním systémům nabízíme našim klientům i správu a migraci serverů, UNIXové i Windows platformy.

Návrh a výstavba počítačových sítí, poradenství

Rozšíříme existující nebo navrhneme úplně novou počítačovou síť včetně bezdrátových komponent (WiFi), routerů, switchů, konfigurace aktivních prvků, proměření a oživení.

Připojení k Internetu

Vybereme nejvhodnějšího poskytovatele připojení tak, aby uspokojil vaše požadavky. Rovněž můžeme zajistit rozvedení vnitřní počítačové sítě a dodávku potřebného hardware.

Nákup a instalace HW a SW, poradenství

Potřebujete-li vybavit kanceláře a zaměstnance výpočetní technikou, zajistíme pro vás výhodné dodávky za velkoobchodní ceny včetně instalace a konfigurace všech dodaných komponent.

Softwarový audit

Prověříme původ veškerého vašeho softwarového vybavení a platnost licencí tak, abyste při případné kontrole meli jistotu, že používáte legální software.

Software jako služba

Nábídněte svým klientů lepší a levnější služby

Cloud computing

Jednoduché přizpůsobení změnám vašich potřeb

Návrh a implementace webů

Při návrhu a implementaci vašich webových stránek zajistíme komplexní služby jako jsou zajištění domén a jejich správa, webhosting včetně e-mail hostingu, správa webhostingu a e-mailových schránek, grafický návrh a design, překlady, animace a banery, aktualizace, rekonstrukce a optimalizace existujícího webu, SSL certifikáty.

Grafické práce, bannery

Navrhneme pro vás plakáty, reklamní letáky, vstupenky včetně zajištění tisku. Vytvoříme prezentaci vaší společnosti, kterou budete moci distribuovat na CD svým potencionálním klientům. Připravíme bannery pro vaše stránky nebo reklamní akce.